Lieliski panākumi skolas sportistiem

Septembris bijis bagāts sporta notikumiem Saldus novadā.

• Rudens kross: 1.vieta 8.-9.klašu meitenēm – Annija Anna Birziņa, Katrīna Karlevica, Evelīna Glāziņa, Una Žerebcova. 2.vieta – 8.-9.klašu 2.komandas meitenēm – Karīna Albīne, Aleksa Slīpiņa, Kristiāna Albīne, Vanesa Kārkliņa;  5.klašu meitenēm – Elizabete Vitte, Sofija Romanovska, Vika Polenčuka, Annija Reimartus;  6.-7.klašu zēniem – Sebastians Miezītis, Ralfs Kinstlers, Toms Sviķis, Gustavs Jānis Neilands. 3.vieta – 6.-7.klašu jauktajai komandai – Anna Paula Briede, Žanete Gudrupa, Gustavs Svilāns, Raivis Rancāns. Vairāk informācijas skolas FB lapā.

• Aizraujošā vieglatlētika 2.kl. skolēniem – 2.a klase kopvērtējumā ieguva 2.vietu! 2.b klase – 5.vietu. Vairāk informācijas skolas FB lapā.

• Futbols 6.-7.klašu grupā: 2.vieta. Komandā spēlēja – Aleks Bambulis, Raimonds Vizulis, Raivis Rancāns, Rainers Čunka, Gustavs Jānis Neilands, Ernests Dēnavs, Kristers Rozītis, Sebastians Miezītis, Renārs Zadovskis, Kārlis Gorbunovs. 8.-9.klašu grupā; 3.vieta. Komandā spēlēja – Artūrs Beiers, Arturs Raljans, Kārlis Raudonis, Daniels Miks Ronis, Valters Liģeiķis, Edgars Reiss, Rainers Želvis, Rainers Berģis.

Paldies sporta skolotājām – Santai Markevicai un Lāsmai Rumpei!