Radi vidi pats

Pašpārvalde iesaistās projekta īstenošanā

Pašpārvalde uzsāk JSPA projekta “Kontakts”  iniciatīvas “Radi vidi pats” īstenošanu.

Projekta mērķis

Stiprināt izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstību, sekmēt izglītojamo aktīvu pilsonisko līdzdalību un vairot visu izglītojamo labbūtību, tajā skaitā Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai un atbalstīt un sekmēt jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanu.

Projekta mērķis ir mazināt mobingu un veicināt labbūtību 6.-9. klašu skolēniem Saldus pamatskolā. Ceram, ka projekta aktivitātes ilgtermiņā palīdzēs mazināt mobinga izplatību gan skolas vidē, gan ārpus tās.

Projekta iniciatīva un numurs : “Radi vidi pats” Nr. VP2024/3-21

Projekta īstenošanas laiks un termiņš: 4,5 mēneši; 2024. gada 12. augusta līdz 2024. gada 31. decembrim.

Projekta tiešā mērķa grupa: Saldus pamatskolas pašpārvaldes jaunieši un 6.-9. klašu skolēni

Projekta aktivitāšu īstenošanas finansējums: 1200.00 EUR

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2024.-2026. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.